A-kursuje od poniedziałku do piątku
S-kursuje w dni nauki szkolnej
D-kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E-kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
C-kursuje w niedziele i święta
a-nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
6-kursuje w soboty
7-kursuje w niedziele
Świeradów-Zdrój → Jelenia Góra
Świeradów ul. Wyszyńskiego
Świeradów ul. Grunwaldzka
Świeradów ul. Wiejska
Orłowice 3/2 - k. ZPP
Mroczkowice 6/5 - PKP
Mroczkowice 4/3 - k. krzyża
Mroczkowice 2/1 - budynek nr 4
Mirsk pl. Dworcowy/DK
Rębiszów 1/2 - Dolny
Rębiszów 3/PKP
Rębiszów 4/Dyskoteka
Proszowa /2 - centrum
Kwieciszowice 1/2 - świetlica
Kwieciszowice 3/4 - kolonia
Mała Kamienica/obok budynku nr 98
Mała Kamienica/obok budynku nr 18
Stara Kamienica/krzyżówka
Stara Kamienica/budynek nr 29
Stara Kamienica/budynek nr 17
Barcinek/budynek nr 91
Barcinek/budynek nr 6
Rybnica 1/11
Rybnica III/IV
Rybnica V/VI
Siedlęcin
Jelenia Góra ul. Podwale
04:50
04:52
04:54
04:56
04:58
05:00
05:02
05:05
05:12
05:16
05:18
05:22
05:24
05:25
05:27
05:32
05:36
05:38
05:40
05:42
05:43
05:46
05:49
05:51
05:54
05:59
06:30
06:32
06:34
06:36
06:38
06:40
06:42
06:45
06:52
06:56
06:58
07:02
07:04
07:05
07:07
07:12
07:16
07:18
07:20
07:22
07:23
07:26
07:29
07:31
07:34
07:39
Świeradów-Zdrój → Jelenia Góra
Świeradów ul. Wyszyńskiego
Świeradów ul. Grunwaldzka
Świeradów ul. Wiejska
Orłowice 3/2 - k. ZPP
Mroczkowice 6/5 - PKP
Mroczkowice 4/3 - k. krzyża
Mroczkowice 2/1 - budynek nr 4
Mirsk pl. Dworcowy/DK
Rębiszów 1/2 - Dolny
Rębiszów 3/PKP
Rębiszów 4/Dyskoteka
Proszowa /2 - centrum
Kwieciszowice 1/2 - świetlica
Kwieciszowice 3/4 - kolonia
Mała Kamienica/obok budynku nr 98
Mała Kamienica/obok budynku nr 18
Stara Kamienica/krzyżówka
Stara Kamienica/budynek nr 29
Stara Kamienica/budynek nr 17
Barcinek/budynek nr 91
Barcinek/budynek nr 6
Rybnica 1/11
Rybnica III/IV
Rybnica V/VI
Siedlęcin
Jelenia Góra ul. Podwale
08:05
08:07
08:09
08:11
08:13
08:15
08:17
08:20
08:27
08:31
08:33
08:37
08:39
08:40
08:42
08:47
08:51
08:53
08:55
08:57
08:58
09:01
09:04
09:06
09:09
09:14
09:40
09:42
09:44
09:46
09:48
09:50
09:52
09:55
10:02
10:06
10:08
10:12
10:14
10:15
10:17
10:22
10:26
10:28
10:30
10:32
10:33
10:36
10:39
10:41
10:44
10:49
13:30
13:32
13:34
13:36
13:38
13:40
13:42
13:45
13:52
13:56
13:58
14:02
14:04
14:05
14:07
14:12
14:16
14:18
14:20
14:22
14:23
14:26
14:29
14:31
14:34
14:39
Świeradów-Zdrój → Jelenia Góra
Świeradów ul. Wyszyńskiego
Świeradów ul. Grunwaldzka
Świeradów ul. Wiejska
Orłowice 3/2 - k. ZPP
Mroczkowice 6/5 - PKP
Mroczkowice 4/3 - k. krzyża
Mroczkowice 2/1 - budynek nr 4
Mirsk pl. Dworcowy/DK
Rębiszów 1/2 - Dolny
Rębiszów 3/PKP
Rębiszów 4/Dyskoteka
Proszowa /2 - centrum
Kwieciszowice 1/2 - świetlica
Kwieciszowice 3/4 - kolonia
Mała Kamienica/obok budynku nr 98
Mała Kamienica/obok budynku nr 18
Stara Kamienica/krzyżówka
Stara Kamienica/budynek nr 29
Stara Kamienica/budynek nr 17
Barcinek/budynek nr 91
Barcinek/budynek nr 6
Rybnica 1/11
Rybnica III/IV
Rybnica V/VI
Siedlęcin
Jelenia Góra ul. Podwale
14:55
14:57
14:59
15:01
15:03
15:05
15:07
15:10
15:17
15:21
15:23
15:27
15:29
15:30
15:32
15:37
15:41
15:43
15:45
15:47
15:48
15:51
15:54
15:56
15:59
16:04
17:00
17:02
17:04
17:06
17:08
17:10
17:12
17:15
17:22
17:26
17:28
17:32
17:34
17:35
17:37
17:42
17:46
17:48
17:50
17:52
17:53
17:56
17:59
18:01
18:04
18:09
Jelenia Góra → Świeradów-Zdrój
Jelenia Góra ul. Podwale
Siedlęcin
Rybnica V/VI
Rybnica III/IV
Rybnica 1/11
Barcinek/budynek nr 6
Barcinek/budynek nr 91
Stara Kamienica/budynek nr 17
Stara Kamienica/budynek nr 29
Stara Kamienica/krzyżówka
Mała Kamienica/obok budynku nr 18
Mała Kamienica/obok budynku nr 98
Kwieciszowice 3/4 - kolonia
Kwieciszowice 1/2 - świetlica
Proszowa /2 - centrum
Rębiszów 4/Dyskoteka
Rębiszów 3/PKP
Rębiszów 1/2 - Dolny
Mirsk pl. Dworcowy/DK
Mroczkowice 2/1 - budynek nr 4
Mroczkowice 4/3 - k. krzyża
Mroczkowice 6/5 - PKP
Orłowice 3/2 - k. ZPP
Świeradów ul. Wiejska
Świeradów ul. Wyszyńskiego
Świeradów ul. Grunwaldzka
06:45
06:50
06:53
06:55
06:58
07:01
07:02
07:04
07:06
07:08
07:12
07:17
07:19
07:20
07:22
07:26
07:28
07:32
07:39
07:42
07:44
07:46
07:48
07:50
-
07:54
08:15
08:20
08:23
08:25
08:28
08:31
08:32
08:34
08:36
08:38
08:42
08:47
08:49
08:50
08:52
08:56
08:58
09:02
09:09
09:12
09:14
09:16
09:18
09:20
-
09:24
08:15
08:18
08:20
08:22
08:24
08:26
-
08:30
Jelenia Góra → Świeradów-Zdrój
Jelenia Góra ul. Podwale
Siedlęcin
Rybnica V/VI
Rybnica III/IV
Rybnica 1/11
Barcinek/budynek nr 6
Barcinek/budynek nr 91
Stara Kamienica/budynek nr 17
Stara Kamienica/budynek nr 29
Stara Kamienica/krzyżówka
Mała Kamienica/obok budynku nr 18
Mała Kamienica/obok budynku nr 98
Kwieciszowice 3/4 - kolonia
Kwieciszowice 1/2 - świetlica
Proszowa /2 - centrum
Rębiszów 4/Dyskoteka
Rębiszów 3/PKP
Rębiszów 1/2 - Dolny
Mirsk pl. Dworcowy/DK
Mroczkowice 2/1 - budynek nr 4
Mroczkowice 4/3 - k. krzyża
Mroczkowice 6/5 - PKP
Orłowice 3/2 - k. ZPP
Świeradów ul. Wiejska
Świeradów ul. Wyszyńskiego
Świeradów ul. Grunwaldzka
12:00
12:05
12:08
12:10
12:13
12:16
12:17
12:19
12:21
12:23
12:27
12:32
12:34
12:35
12:37
12:41
12:43
12:47
12:54
12:57
12:59
13:01
13:03
13:05
-
13:09
13:15
13:20
13:23
13:25
13:28
13:31
13:32
13:34
13:36
13:38
13:42
13:47
13:49
13:50
13:52
13:56
13:58
14:02
14:09
14:12
14:14
14:16
14:18
14:20
-
14:24
13:45
13:50
13:53
13:55
13:58
14:01
14:02
14:04
14:06
14:08
14:12
14:17
14:19
14:20
14:22
14:26
14:28
14:32
14:39
14:42
14:44
14:46
14:48
14:50
-
14:54
Jelenia Góra → Świeradów-Zdrój
Jelenia Góra ul. Podwale
Siedlęcin
Rybnica V/VI
Rybnica III/IV
Rybnica 1/11
Barcinek/budynek nr 6
Barcinek/budynek nr 91
Stara Kamienica/budynek nr 17
Stara Kamienica/budynek nr 29
Stara Kamienica/krzyżówka
Mała Kamienica/obok budynku nr 18
Mała Kamienica/obok budynku nr 98
Kwieciszowice 3/4 - kolonia
Kwieciszowice 1/2 - świetlica
Proszowa /2 - centrum
Rębiszów 4/Dyskoteka
Rębiszów 3/PKP
Rębiszów 1/2 - Dolny
Mirsk pl. Dworcowy/DK
Mroczkowice 2/1 - budynek nr 4
Mroczkowice 4/3 - k. krzyża
Mroczkowice 6/5 - PKP
Orłowice 3/2 - k. ZPP
Świeradów ul. Wiejska
Świeradów ul. Wyszyńskiego
Świeradów ul. Grunwaldzka
15:20
15:25
15:28
15:30
15:33
15:36
15:37
15:39
15:41
15:43
15:47
15:52
15:54
15:55
15:57
16:01
16:03
16:07
16:09
16:12
16:14
16:16
16:18
16:20
-
16:24
16:20
16:25
16:28
16:30
16:33
16:36
16:37
16:39
16:41
16:43
16:47
16:52
16:54
16:55
16:57
17:01
17:03
17:07
17:09
17:12
17:14
17:16
17:18
17:20
-
17:24
18:15
18:20
18:23
18:25
18:28
18:31
18:32
18:34
18:36
18:38
18:42
18:47
18:49
18:50
18:52
18:56
18:58
19:02
19:09
19:12
19:14
19:16
19:18
19:20
-
19:24
A-kursuje od poniedziałku do piątku
S-kursuje w dni nauki szkolnej
D-kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E-kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
C-kursuje w niedziele i święta
a-nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
6-kursuje w soboty
7-kursuje w niedziele